دندانپزشک کودکان خوب در تهران

همانطور که می دانید سرو کار داشتن با کودکان صبر و حوصله ی زیادی را نیاز دارد. اکثر پزشکان متخصصی که در حیطه ی کودکان مشغول به کار هستند، باید علاوه بر دانش پزشکی و تجربه ی کاری، از نحوه ی برقراری ارتباط با کودکان آگاه باشند و بتوانند رابطه ی روحی مناسبی با آن ها برقرار نمایند.

مطمئنا والدین محترم نیز تمایل دارند کودکان خود را نزد پزشکی ببرند که علاوه بر برخوردار بودن از سطح علمی و پزشکی بالا بتواند رابطه ی موثر و مناسبی با دلبندشان برقرار نماید.

زیرا همانطور که می دانید کودکان دارای روحیه ای بسیار لطیف و حساس هستند و هرگونه تجربه ی ناخوشایند در سنین کم می تواند عواقب غیرقابل جبرانی در بزرگسالی آن ها، به وجود بیاورد. بنابراین با کمی تامل می توانید علت تمایل والدین برای پیدا کردن دندانپزشک کودکان خوب در تهران را بفهمید.

 دکتر ماریتا شکاریان ، دندانپزشک اطفال در شمال تهران و دارای فلوشیپ ارتو کودکان از آمریکا و عضو دائمی آکادمی AOS آمریکا می باشند. شما عزیزان می توانید به منظور برقراری ارتباط با ایشان از طریق زیر اقدام نمایید:

شماره های تماس: 02122554649

اینستاگرام 

 

شهر بزرگ و پرجمعیتی مانند تهران، امکانات و کادر متخصص مناسبی را در جهت رفع نیازهای درمانی ساکنین خود ایجاد نموده است. شناسایی محل زندگی و آگاهی یافتن از کادر پزشکی متخصص، به افراد ساکن تهران این فرصت را می دهد تا در انتخاب پزشک متخصص خود موفق تر باشند.

دندانپزشکی کودکان در تهران

هرکدام از ما در طول زندگی خود از دوران کودکی تا … بارها و بارها به دندانپزشکی مراجعه می کنیم. این مراجعه می تواند یک معاینه ی ساده باشد و یا انجام یک اقدام پیچیده مانند عصب کشی و…

کودک با رعایت نکات بهداشتی سلامت حفره ی دهانی دندانی خود را حفظ می نماید و از ایجاد بسیاری از عوارض نامطلوب جلوگیری می کند. با این حال انجام چکاپ های دوره ای دندانپزشکی کودکان نکته ی بسیار مهمی می باشد که باید مد نظر قرار داد.

مراجعه ی به موقع و منظم به دندانپزشکی کودکان، باعث آشنایی بیشتر با محیط و کاهش ترس کودکان از دندانپزشکی می شود و این امر می تواند نتایج بسیار خوب و موثری در روند زندگی کودک ایجاد نماید.

دکتر ماریتا شکاریان (دندانپزشک اطفال در تهران)

دکتر ماریتا شکاریان (دندانپزشک اطفال در تهران)

خدمات دکتر ماریتا شکاریان

دکتر ماریتا شکاریان دندانپزشک اطفال در تهران می باشند. ایشان از به روزترین تجهیزات و جدید ترین روش های مطرح در عرصه ی دندانپزشکی برای راحتی هرچه بیشتر کودکان استفاده می نمایند.

شما عزیزان می توانید به منظور انجام هرگونه اقدام دندانپزشکی (چه درمانی و چه زیبایی) از جمله:

به ایشان مراجعه نمایید.

حتی شما عزیزان می توانید به منظور ترک عادت های نامطلوب دهانی در کودکان با ایشان مشورت نمایید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

در این قسمت می توانید ویدیویی از مطب دکتر ماریتا شکاریان (دندانپزشک کودکان در تهران) را مشاهده نمایید.

مطمئنا انتخاب دندانپزشک کودکان خوب در تهران به والدین این اطمینان خاطر را می دهد که دلبندشان در محیطی مطمئن و نزد پزشکی حاذق مراحل درمانی خود را سپری خواهد کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 2 =